Skip links
25 758 34 66

Zadzwoń do nas

Nasza droga Bożenka uhonorowana na obchodach Jubileuszu 66-lecia OHP (artykuł zawiera utwór / piosenkę, ze specjalną dedykacją od jego autora)

Goście rozmawiają na uroczystości w fioletowych światłach.
Goście rozmawiają na uroczystości w fioletowych światłach.
Pamiątkowa tablica z dyplomem dla Bożeny Miszczuk od OHP.

Z dumą informujemy, iż Pani Bożena Miszczuk została uhonorowana na obchodach Jubileuszu 66-lecia Ochotniczych Hufców Pracy, które odbyły się 13.06.2024 w Dobieszkowie.

Podczas jubileuszowej gali uhonorowani zostali pracownicy z najdłuższym stażem pracy, w podziękowaniu za ich zaangażowanie i poświęcenie na rzecz OHP.

Podziękowania oraz pamiątkowe dyplomy wręczyli Komendant Główny OHP – Pan Jerzy Budzyn oraz zastępczyni Komendanta Głównego OHP – Pani Katarzyna Juraszek.  

***

Pani Bożena Miszczuk, czyli nikt inny jak po prostu nasza droga Bożenka – to wyjątkowa postać i niezwykle szlachetna ozdoba Mińskiego OSZ. Zawsze maksymalnie zaangażowana w sprawy Ośrodka. Zawsze wzorowo wykonująca swoje obowiązki, zawsze pomocna i niezawodna.

Przy tych wszystkich cechach, które absolutnie nie wyczerpują w żaden sposób katalogu jej zasług (temu należałoby poświęcić wiele osobnych artykułów), jest jeszcze coś, co mnie jako Dyrektora Ośrodka ujęło szczególnie – skromność i wielkie serce.
Niejednokrotnie już doświadczyłem faktu tego, że jest osobą, która unika jakichkolwiek pochwał, zaszczytów czy nagród.

Gdy jechaliśmy razem do Dobieszkowa na w/w uroczystości, też czułem, że ze względu na swoją skromność, jest tymi wydarzeniami w jakimś sensie skrępowana, gdyż nie lubi być w centrum uwagi, choć z drugiej strony oczywiście dumna, iż będzie mogła uścisnąć dłoń Komendanta Głównego OHP.

Cicha, skromna a przy tym zawsze niezawodna.

Bożenko – jestem z Ciebie dumny i po prostu dziękuję, że z nami jesteś…

Piotr Jagiełło
Dyrektor OSZ w Mińsku Mazowieckim

P.S. Z tej wyjątkowej okazji dedykuję Ci jeden z moich nie publikowanych wcześniej utworów…
Teraz już rozumiem dlaczego nie był wcześniej opublikowany, choć był nagrany już kilka lat temu… Po prostu czekał cierpliwie na właściwą osobę
, której można by go zadedykować…

OSZ w Mińsku Mazowieckim

Szkolenia operatorów maszyn budowlanych i drogowych we wszystkich klasach i specjalnościach. Zapraszamy!

Szczegółowe informacje i zapisy pod numerami telefonów: 25-758-34-66 wew. 205 lub 603-890-156

udostępnij ten wpis:

Facebook
Twitter
Pinterest

Mamy jeszcze więcej informacji...

ANKIETA