Skip links
25 758 34 66

Zadzwoń do nas

Ankieta satysfakcji klienta

Twój sukces iTwoje zadowolenieNaszą największą nagrodą.

W tym co piszemy nie ma ani grama przesady ani słów na wyrost. Do każdego szkolenia przygotowujemy się z największą starannością. Rutyna? Nie u nas.

Zysk nie jest naszym priorytetem, w przeciwieństwie do najwyższej jakości
Osoba, która uczestniczy w naszym szkoleniu - jej zadowolenie, satysfakcja i zaufanie na przyszłość, to dla nas wartości nadrzędne
W przypadku jakichkolwiek potencjalnych uwag czy zastrzeżeń, na jakimkolwiek etapie szkolenia, prosimy o sygnał a natychmiast przeanalizujemy sytuację i w razie potrzeby niezwłocznie podejmiemy stosowne działania optymalizacyjne
ANKIETA SATYSFAKCJI KLIENTA

ANONIMOWA ANKIETA SATYSFAKCJI KLIENTA

Ponieważ zadowolenie naszych kursantów jest dla nas priorytetem, będziemy niezmiernie wdzięczni za anonimową ocenę jakości naszych usług.


Jak oceniasz jakość usług świadczonych przez
Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Mińsku Mazowieckim?

Cieszymy się niezmiernie 🥳 🤩 🎉

Cieszymy się, również z tej oceny 🙂

Będziemy wszakże wdzięczni za jakiekolwiek przekazane nam uwagi / sugestie / spostrzeżenia, aby w przyszłości móc zasłużyć na ocenę maksymalną, czyli 5 gwiazdek.

Dziękujemy... 🤔

Będziemy wszakże wdzięczni za jakiekolwiek przekazane nam uwagi / sugestie / spostrzeżenia, aby w przyszłości móc zasłużyć na ocenę maksymalną, czyli 5 gwiazdek.

Upsss... Coś nam nie do końca wyszło tak,  jak powinno... 😕

Będziemy bardzo wdzięczni za przekazane nam uwagi / sugestie / spostrzeżenia, aby w przyszłości móc zasłużyć na lepszą ocenę.

To nie powinno się wydarzyć... 😔

Będziemy bardzo wdzięczni za przekazanie nam bardziej szczegółowych informacji, związanych z tą sytuacją (co poszło nie tak). Obiecujemy je rzetelnie przeanalizować i wyciągnąć wnioski, aby w przyszłości móc zasłużyć na lepszą ocenę.

______________ 

Wciśnij poniższy przycisk "PRZEŚLIJ", aby przesłać nam swoją ocenę.

Po pomyślnym przesłaniu ankiety pojawi się komunikat potwierdzający ten fakt.
Na końcu komunikatu znajdziesz unikalny numer przyporządkowany do wypełnionej przez Ciebie ankiety. Możesz go zachować, jeżeli z jakichkolwiek powodów chciałbyś potwierdzić swój wpis lub odnieść się do niego (z własnej woli) w przyszłości.

Ze względu na anonimowy charakter ankiety, my nie jesteśmy w stanie sami powiązać danego wpisu, a tym samym jego unikalnego numeru w ramach ankiety, z konkretną osobą. Możesz to zrobić wyłącznie Ty, o ile posiadasz numer, o którym mowa (pamiętaj, że pojawi się on tylko raz).

Do zobaczeniaNa kolejnym kursie

Maszyna jest tylko narzędziem. Bez człowieka, który potrafi  obsłużyć, jest zupełnie bezużyteczna. Pomożemy Ci osiągnąć, to do czego dążysz w zakresie naszych kompetencji i możliwości. Nawet już po ukończonym kursie i zdanym egzaminie możesz nas odwiedzić, aby uzyskać poradę, wsparcie... lub po prostu pokazać swojemu dziecku  prawdziwe maszyny z bliska, bo jest ono np. fanem "Boba Budowniczego"... Nigdy nie spotkasz się z odmową...

Zawsze obieramy ten sam kurs: JAKOŚĆ

Macie Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości? Prosimy o wiadomość lub telefon.