Skip links
25 758 34 66

Zadzwoń do nas

Ceryfikat Jakości ISO 9001

Nasz CertyfikatJakości.

Pozycjonowanie swojej oferty na rynku zwykle nawiązuje do słowa "jakość" - taki jest trend - taka jest praktyka. Niestety często to tylko puste słowa, przez co słowo "jakość" utraciło na wartości w oczach klientów. Dziś liczą się konkrety, dowody a nie puste słowa, okraszone "nowomodą" marketingową.  Jak zapewne Państwo zauważyli, słowo "Jakość", występuje w wielu miejscach na naszej stronie internetowej.

Uwierzcie - nie jest łatwo potwierdzić jakość. Wymaga to bardzo wielu lat ciężkiej pracy, przy zachowaniu niezmiennych, wysokich standardów jakościowych.

Gdy zaś mówimy o procesie certyfikacji jakości przez niezależną jednostkę zewnętrzną, tutaj nie ma "drogi na skróty" i wszystko musi funkcjonować jak "szwajcarski zegarek", w przeciwnym razie to daremny trud - o kosztach nie wspominając.

Nieskromnie mówiąc: MAMY TO! - nieprzerwanie od wielu już lat (proces weryfikacji jednostki odbywa się corocznie).

CertyfikowanaJakość.

Klika słów dodatkowych wyjaśnień w kwestii procesu certyfikacji...

Na ile wiarygodna jest jednostka, która wystawiła wam certyfikat jakości?

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. (PCBC) to podmiot z ponad sześćdziesięcioletnim doświadczeniem w obszarze badań i certyfikacji wyrobów, certyfikacji systemów zarządzania oraz prowadzenia szkoleń. To absolutny TOP, szczególnie w zakresie wiarygodności.

P.S. PCBC jest spółką Skarbu Państwa.

Macie Państwo jakiekolwiek inne pytania lub wątpliwości? Prosimy o wiadomość lub telefon.

ANKIETA