Skip links
25 758 34 66

Zadzwoń do nas

Wirtualna Asystentka AI

Sztuczna Inteligencja (AI).Na etacie w OSZ w Mińsku Mazowieckim.

Dostępna 24 godziny na dobę (nie wspominajcie Inspekcji Pracy). Zawsze gotowa do pomocy. Odpowie na  pytania, dotyczące naszej jednostki. Stale  szkolimy, więc może jeszcze nie wiedzieć wszystkiego, ale z pewnością będzie bardzo pomocna. P.S. Potrafi się niestety rozgadać również na inne tematy i przechwalać się swoją ogólną wiedzą, aby się nieco dowartościować - szczególnie "po godzinach", kiedy wie, że Dyrektor jest już poza jednostką ;)

Macie Państwo jakiekolwiek inne pytania lub wątpliwości? Prosimy o wiadomość lub telefon.

01

Zadaj pytanie

Nasza wirtualna asystentka wie bardzo wiele na temat naszej jednostki i w zakresie tej wiedzy się specjalizuje. Jej zakres wiedzy jest wszakże o wiele większy i nie ogranicza się tylko do OSZ w Mińsku Mazowieckim. 

02

Chwilę poczekaj

Szybkość odpowiedzi na zadane pytanie zależy z reguły od jego złożoności. Nie mniej jednak warto mieć na uwadze, iż na odpowiedź, krótszą lub dłuższą chwilę trzeba będzie zaczekać…

Dziekujemy za cierpliwość :)

03

Masz odpowiedź*

*Niestety nie możemy dać gwarancji, że wszystkie udzielone odpowiedzi będą w 100% właściwe, w związku z tym, w sprawach istotnych, prosimy o tradycyjny kontakt telefoniczny lub e-mailowy. 

Avatar
Wirtualna Asystentka OSZ w Mińsku Mazowieckim
 
ANKIETA