Skip links
25 758 34 66

Zadzwoń do nas

Międzynarodowe Targi BUDMA 2024

budma

W dniach 30.01- 02.02.2024r. odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu.

Hasłem tegorocznej edycji targów była Zielona przyszłość budownictwa. Podkreślono potrzebę zmiany kierunku w branży budowlanej, aby zminimalizować negatywny wpływ na środowisko i przyczynić się do budowania lepszej przyszłości dla naszego środowiska naturalnego. Naszej jednostki nie mogło zabraknąć na tak ważnym wydarzeniu, ponieważ jesteśmy zainteresowani każdą nowością technologiczną, która m.in. może przyczynić się do osiągnięcia celów zielonej przyszłości w budownictwie.

Jesteśmy zespołem entuzjastów, którzy nieustannie poszukują przyszłościowych rozwiązań w dziedzinie budownictwa i związanych z nim prac. Świeże pomysły i innowacyjne technologie są dla nas niezwykle istotne, ponieważ wiemy, że to dzięki nim możliwe jest efektywne i ekologiczne budowanie.

Na targach skupiliśmy się przede wszystkim na wyspecjalizowanych wydarzeniach takich jak salon sprzętów budowlanych oraz strefa eko-trendów i smart solutions. W pierwszym przypadku zwracaliśmy uwagę na najnowsze maszyny i urządzenia budowlane, które są zaprojektowane z myślą o minimalnym wpływie na środowisko. Dzięki temu nie tylko ograniczamy negatywny efekt na naszą planetę, ale również zwiększamy wydajność i poprawiamy warunki pracy. W strefie eko-trendów i smart solutions natomiast skupiliśmy się na nowych ideach dotyczących zrównoważonego budownictwa, takich jak wykorzystywanie energii słonecznej oraz wykorzystanie inteligentnego zarządzania w budynkach, co pozwala na lepszą kontrolę kosztów i zwiększa komfort użytkowania.

Naszą misją jest nie tylko zapoznanie się z najnowszymi technologiami, ale również przekazanie wiedzy i doświadczenia przyszłym operatorom maszyn budowlanych. Wierzymy w edukację i uważamy, że dzielenie się wiedzą jest kluczem do osiągnięcia wyższego poziomu rozwoju w branży budowlanej.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tak istotnego wydarzenia, które skupiło uwagę na zielonej przyszłości budownictwa. Wierzymy, że nasza obecność na targach przyczyniła się do podjęcia działań zmierzających w kierunku bardziej ekologicznego i zrównoważonego budownictwa, a nasza wiedza oraz zaangażowanie pozwolą nam rozwijać się w tej dziedzinie jeszcze bardziej. Jest to pasjonujący czas dla branży budowlanej i jesteśmy podekscytowani, że możemy być częścią zmieniającej się przyszłości.

OSZ w Mińsku Mazowieckim

Szkolenia operatorów maszyn budowlanych i drogowych we wszystkich klasach i specjalnościach. Zapraszamy!

Szczegółowe informacje i zapisy pod numerami telefonów: 25-758-34-66 wew. 205 lub 603-890-156

udostępnij ten wpis:

Facebook
Twitter
Pinterest

Mamy jeszcze więcej informacji...

ANKIETA