Skip links
25 758 34 66

Zadzwoń do nas

19. Mińskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości

targi1

W dniach 12-14 września odbyły się 19. Mińskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości, na których Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Mińsku Mazowieckim miał zaszczyt zaprezentować swoje najnowsze szkoleniowe propozycje. Było to już kolejne wystawienie się Ośrodka na tak prestiżowym wydarzeniu, co świadczy o jego renomie i rosnącej popularności wśród pracodawców i przyszłych pracowników.

Podczas targów Ośrodek miał okazję zaprezentować szeroką gamę kursów i szkoleń, dostosowanych do potrzeb i wymagań rynku pracy. Oferta obejmowała zarówno szkolenia z zakresu zawodów medycznych, jak i technicznych, a także kursy z zakresu biznesu i języków obcych. Ponadto, przedstawiciele Ośrodka udzielali bezpłatnych porad i informacji dotyczących możliwości rozwoju zawodowego oraz dostępnych programów finansowania szkoleń.

Wizytówką Ośrodka podczas targów były również sukcesy dzielnych uczestników kursów, którzy dzięki zdobytym umiejętnościom i certyfikatom znaleźli pracę w renomowanych firmach. To samo dotyczyło również absolwentów Ośrodka, którzy cieszą się ugruntowaną pozycją na rynku pracy i stanowią doskonały przykład skuteczności oferowanych przez Ośrodek szkoleń.

Bardzo pozytywnym aspektem wystawienia się Ośrodka na targach było nawiązanie nowych kontaktów z potencjalnymi pracodawcami oraz pozytywne opinie odwiedzających o jakości szkoleń i profesjonalizmie Ośrodka.

Niezmiernie cieszymy się z możliwości prezentacji naszego Ośrodka na tak ważnym wydarzeniu i liczymy na dalszą owocną współpracę z przedstawicielami lokalnej społeczności. Dzięki takim inicjatywom możliwe jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom rynku pracy oraz wsparcie w rozwoju zawodowym dla wszystkich zainteresowanych.

 

Chcesz podzielić naszą pasję – Czekamy na Was! Zapraszamy na szkolenia do Mińska Mazowieckiego, Białej Podlaskiej czy Ciechanowa !

OSZ w Mińsku Mazowieckim

Szkolenia operatorów maszyn budowlanych i drogowych we wszystkich klasach i specjalnościach. Zapraszamy!

Szczegółowe informacje i zapisy pod numerami telefonów: 25-758-34-66 wew. 205 lub 603-890-156

udostępnij ten wpis:

Facebook
Twitter
Pinterest

Mamy jeszcze więcej informacji...

ANKIETA