Skip links
25 758 34 66

Zadzwoń do nas

Nowa strona internetowa Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Mińsku Mazowieckim

screenshot-[ocsm.pl]

Od dnia 13.05.2024 Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Mińsku Mazowieckim posiada nową identyfikację wizualną, łączącą bogatą tradycję z nowoczesnością.

Od tego też dnia pod dotychczasowym adresem ocsm.pl, funkcjonuje nowa, zbudowana od podstaw strona internetowa, uwzględniającą najnowsze trendy w aspekcie zastosowanych technologii i desing`u oraz wysoce zaawansowanej funkcjonalności, zawierającej m.in. elementy sztucznej inteligencji, interaktywności z użytkownikiem, ułatwionym procesem aplikacji w ramach szkoleń i ofert pracy oraz wiele innych elementów – to jednak dopiero pierwszy etap…

Niebawem wdrożymy także dodatkowe, interaktywne i innowacyjne projekty internetowe, o czym poinformujemy oficjalnie, po pomyślnym ukończeniu procesu testów wewnętrznych w/w aplikacji.

Autorem nowej identyfikacji wizualnej oraz nowej strony internetowej jest Piotr Jagiełło – Dyrektor OSZ w Mińsku Mazowieckim.

Nowa strona będzie w dalszym ciągu rozbudowywana i optymalizowana pod każdym kątem na miarę bieżących potrzeb oraz wdrażania kolejnych etapów, związanych z rozwojem naszej jednostki.

Przewidywany koszt całego przedsięwzięcia zamierzamy zamknąć w okrągłej kwocie:

0 zł (słownie: zero złotych)

OSZ w Mińsku Mazowieckim

Szkolenia operatorów maszyn budowlanych i drogowych we wszystkich klasach i specjalnościach. Zapraszamy!

Szczegółowe informacje i zapisy pod numerami telefonów: 25-758-34-66 wew. 205 lub 603-890-156

udostępnij ten wpis:

Facebook
Twitter
Pinterest

Mamy jeszcze więcej informacji...

ANKIETA