Skip links
25 758 34 66

Zadzwoń do nas

Kolejne szkolenie za nami…

Zdjecie_1

W dniu 27 marca w Ciechanowie odbył się egzamin państwowy, podczas którego zakończyliśmy kolejne szkolenie z zakresu obsługi maszyn budowlanych. Nasi uczestnicy zdobyli cenne umiejętności z zakresu obsługi koparko-ładowarek, koparek, walców drogowych oraz rozściełaczy MMA.

Szkolenie miało miejsce w ramach naszego programu szkoleń z innowacyjnych technik budowlanych i przeznaczone było dla pracowników branży budowlanej oraz dla osób chcących rozpocząć pracę w tej dziedzinie. Podczas intensywnych zajęć, uczestnicy mieli możliwość nauczenia się obsługi różnorodnych maszyn budowlanych, a także zdobycia wiedzy teoretycznej z zakresu bezpieczeństwa pracy i przepisów dotyczących wykonywania różnych prac budowlanych.

Egzamin państwowy był ostatnim wyzwaniem dla naszych uczestników. Podczas testu praktycznego, musieli wykazać się umiejętnością precyzyjnego sterowania i obsługi wybranych maszyn budowlanych. Dzięki starannemu przygotowaniu, uczestnicy poradzili sobie znakomicie, a wszyscy zakończyli szkolenie z sukcesem.

Jesteśmy dumni z naszych uczestników i gratulujemy im zdobytego certyfikatu uprawniającego do wykonywania prac na w/w maszynach. Mamy nadzieję, że nowe umiejętności i wiedza przyczynią się do rozwoju ich kariery oraz umożliwią im rozpoczęcie lub dalszą pracę w branży budowlanej.

Dziękujemy również naszym wykwalifikowanym instruktorom, którzy włożyli wiele wysiłku, aby przekazać uczestnikom najważniejsze informacje związane z obsługą i bezpieczeństwem prac budowlanych. Dzięki nim nasi uczestnicy mogą podejść do przyszłych wyzwań z większą pewnością i wiedzą, że są dobrze przygotowani do wykonywania swoich obowiązków.

Kolejne szkolenie z zakresu obsługi maszyn budowlanych już wkrótce! Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zgłaszania się i wzięcia udziału w naszych praktycznych i profesjonalnie prowadzonych zajęciach. Zapewniamy, że nasi uczestnicy zawsze odchodzą z naszych szkoleń z nowym, cennym doświadczeniem i umiejętnościami, które pomagają im w dalszej karierze i rozwoju zawodowym.

OSZ w Mińsku Mazowieckim

Szkolenia operatorów maszyn budowlanych i drogowych we wszystkich klasach i specjalnościach. Zapraszamy!

Szczegółowe informacje i zapisy pod numerami telefonów: 25-758-34-66 wew. 205 lub 603-890-156

udostępnij ten wpis:

Facebook
Twitter
Pinterest

Mamy jeszcze więcej informacji...

ANKIETA