O firmie

Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Mińsku Mazowieckim powstał w 1974r i do 2011r działał pod nazwą Ośrodek Centralnego Szkolenia Maszynistów (OCSM). Od prawie 50 lat jesteśmy liderem na rynku szkoleń operatorów na ciężki sprzęt budowlany oraz urządzenia podlegające UDT. Chcąc sprostać wymaganiom rynku stale doskonalimy metody nauczania oraz rozwijamy ofertę o nowe atrakcyjne szkolenia, na które istnieje duże zapotrzebowanie na rynku. Od kilku lat mamy w naszej ofercie szkolenia z zakresu BHP. W chwili obecnej wprowadziliśmy szkolenia pozwalające uzyskać uprawnienia energetyczne G1, G2 i G3. Zaufało nam już dużo firm z branży budowlanej, energetycznej oraz liczne jednostki sektora publicznego. Jakość naszych szkoleń potwierdzają opinie klientów oraz Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością spełniający wymagania normy PN-EN ISO 9001:2015-10.

Posiadamy bogaty park własnych maszyn przeznaczonych wyłącznie do dyspozycji kursantów. Dodatkowo dysponujemy:

  • specjalnie przygotowanymi stanowiskami do ćwiczeń praktycznych
  • symulatorami i trenażerami mechanicznymi przeznaczonymi głównie do nauki dla osób, które nie miały jeszcze styczności z maszyną lub miały długą przerwę
  • pracownią eksploatacji napędów maszyn roboczych
  • stanowiskami warsztatowymi.

Nasza kadra posiada wieloletnie doświadczenie, w procesie nauczania wykorzystuje najnowsze technologie oraz liczne pomoce naukowe w postaci przekrojów i modeli.

Prowadzimy szkolenia na terenie całego kraju, w tym im. in. w Ciechanowie, Poznaniu, Łowiczu, Wiechlicach k/Szprotawy, Iwoniczu, Białymstoku, Białej Podlaskiej, Suwałkach oraz w firmach zlecających.

Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Mińsku Mazowieckim jest wpisany do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.14/00243/2015.